Montáž střešních výlezů

Střešní výlez výrazně usnadní vstup na střechu vašeho domu. Jde také o bezpečnou variantu, jak se po střeše pohybovat. Střešní výlezy jsou vhodné jak pro šikmé střechy, tak i pro střechy ploché. Výlezy můžeme dělit na ty, které jsou vyvedeny z vytápěných nebo nevytápěných prostor. Jejich realizace je pak rozdílná.

Bezpečnost především

Správný střešní výlez by měl splňovat protipožární parametry. Jde především o veřejné budovy nebo bytové domy. V těchto případech budou střešní výlezy zakotveny i v technických a požárních zprávách.

Střešní výlez na břidlicové střeše vedle bílého komína

Střešní výlez vedle červeného komínu na černé taškové střeše

Nejširší nabídka pro šikmé střechy

Na výběr střešního výlezu na šikmou střechu máte hned několik variant. Výrazně doporučujeme se držet střešních výlezů téže značky, aby byla zachována kvalita a účinnost systému střešních výlezů.

Jak postupovat u ploché střechy?

U plochých střech se nabízí výroba a montáž na míru. Sortiment není tolik široký jako u plochých střech a z toho důvodu je prokazatelně lepší jít cestou vlastní. Na plochou střechu lze přizpůsobit i výlez na střechu šikmou, podléhá to však určitým úpravám.

Kontaktujte nás

Pro více informací o vhodných střešních výlezech neváhejte kontaktovat naše klempířství. Naše firma provádí odbornou montáž střešních výlezů, zajistíme tak bezpečnou realizaci i dlouhověkost vybraného výlezu. Sestavíme pro vás nezávaznou kalkulaci montáže a připravíme vhodná řešení pro vás.

Chci střešní výlez

Zahradní nábytek