Montáž střešních výlezů

Střešní výlez výrazně usnadní vstup na střechu vašeho domu. Jde také o bezpečnou variantu, jak se po střeše pohybovat. Střešní výlezy jsou vhodné jak pro šikmé střechy, tak i pro střechy ploché. Výlezy můžeme dělit na ty, které jsou vyvedeny z vytápěných nebo nevytápěných prostor. Jejich realizace je pak rozdílná.

Bezpečnost především

Správný střešní výlez by měl splňovat protipožární parametry. Jde především o veřejné budovy nebo bytové domy. V těchto případech budou střešní výlezy zakotveny i v technických a požárních zprávách.

Nejširší nabídka pro šikmé střechy

Na výběr střešního výlezu na šikmou střechu máte hned několik variant. Výrazně doporučujeme se držet střešních výlezů téže značky, aby byla zachována kvalita a účinnost systému střešních výlezů.

Jak postupovat u ploché střechy?

U plochých střech se nabízí výroba a montáž na míru. Sortiment není tolik široký jako u plochých střech a z toho důvodu je prokazatelně lepší jít cestou vlastní. Na plochou střechu lze přizpůsobit i výlez na střechu šikmou, podléhá to však určitým úpravám.

Kontaktujte nás

Pro více informací o vhodných střešních výlezech neváhejte kontaktovat naše klempířství. Naše firma provádí odbornou montáž střešních výlezů, zajistíme tak bezpečnou realizaci i dlouhověkost vybraného výlezu. Sestavíme pro vás nezávaznou kalkulaci montáže a připravíme vhodná řešení pro vás.