Rekonstrukce střechy na klíč

Střechu můžeme zařadit mezi nejvýznamnější prvky každé stavby, neboť chrání budovu před nepříznivým počasím a plní tak funkci nejen hydroizolační, ale také i tepelnou. Střechy mohou mít celou řadu podob, avšak každá z nich by měla bez ohledu na své provedení a vzhled splňovat všechny zmíněné funkce. . V neposlední řadě by měla nová střecha působit také esteticky a splynout s charakterem celého domu a jeho blízkého okolí.

Rekonstrukce střechy na menším oranžovém rodinném domu

Příprava rekonstrukce oranžového domku

Nesplňuje už střecha vaše požadavky?

Specializujeme se nejen na realizaci nových střech na klíč, ale také na rekonstrukce stávající střechy na klíč. Výsledkem je vždy kvalitně provedená a plně funkční střecha s maximální životností.

Rekonstrukce nosné střešní konstrukce

Chcete-li využívat svůj půdní prostor naplno, bez správně provedené vazby krovů a střešní konstrukce se neobejdete. I s tím vám rádi pomůžeme. Můžeme Vám také nabídnout dřevěné markýzy, vikýře, nebo schodiště. Naši tesaři pracují pouze s kvalitním dřevem.

Rekonstrukce nosné střešní konstrukce

Kompletní rekonstrukce střechy žlutého rodinného domu

Komplexní rekonstrukce střech

Provádíme všechny tesařské, pokrývačské i klempířské práce, neboť právě díky těmto pracím můžeme splnit všechny vaše požadavky na novou střechu. Zkontrolujeme také funkci tepelné izolace střechy, při správné funkčnosti udrží dům v teple i v zimních měsících. Při špatné izolaci uniká střechou teplo, což je nákladná porucha domu.

U každé střechy se musí kontrolovat vzhled a veškeré její součásti. Pokud je dlouhodobě zanesena nečistotami či špatným odtokem vody, časem se to projeví zatékáním do domu, nebo vlhkostí. V tom případě je nutné pozvat odborníky, kteří najdou problematické místo a navrhnou řešení, jak jej opravit.

Navrhneme nejlepší řešení

Pokud si vyberete naši firmu, sejdeme se spolu na místě rekonstrukce střechy, zkontrolujeme střešní plášť a stav střešní konstrukce. Pokud objevíme závadu, navrhneme Vám střešní krytinu, která se bude na Vaši střechu hodit. V naší nabídce jsou pouze kvalitní krytiny od prověřených dodavatelů, můžete se tak spolehnout na dlouhou životnost nových dílů, či celé střechy.

Pomůžeme Vám také při výběru střešních doplňků. Navrhneme, kam umístit střešní okno i další praktické využití střešních prostor. Klempířské prvky doplní dům, okapový systém odvede vodu z domu, stejně jako plechový zachytávač sněhu. Klempíř může dále oplechovat komín, vikýř, okenní parapet, vše pro lepší funkčnost střechy i celého domu.

Tesařské a klempířské práce na novostavbě

Rekonstrukce nosné střešní konstrukce

Kontaktujte nás

Naši pracovníci se specializují na všechny druhy střech, šikmé i rovné, pochůzné i nepochůzné. Díky jejich odbornosti a šikovnosti si můžete být jisti kvalitním provedením opravy Vaší střechy a její trvanlivostí. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit telefonicky, nebo pomocí kontaktního formuláře. S vhodným řešením vaší střechy vám rádi poradíme.

Chci rekonstruovat střechu