Střechy na klíč

Střecha je stěžejním elementem každé stavby. Existuje celá řada druhů střech, z nichž každá má své specifické výhody. Vždy je však důležité nepodcenit její kvalitní provedení. Společnost Pila Zakřany s. r. o. vám nabízí realizaci střechy na klíč. Díky našim dlouholetým zkušenostem vám odpadnou případné problémy spojené se špatným dodavatelem nebo nevhodně zvolenou technologií provedení střechy. Naše společnost vám nabízí kompletní realizaci střechy na klíč od návrhu přes výběr vhodného materiálu až po realizaci. Provádíme i rekonstrukce stávajících střech.

Střecha na klíč, dřevěný krov

Realizace dřevěné střechy na klíč

Provedení střech

Do naší nabídky patří realizace plochých střech. Ty potěší zejména skutečností, že na rozdíl od šikmé střechy vytváří jen minimální prostor, který je třeba vytápět. Také na ni lze zbudovat posezení či terasu.

Pokud plánujete výstavbu podkroví, pak je ideální volbou šikmá střecha. Při její realizaci však nastává řešení ne zcela jednoduchých technických problémů, např. správný návrh a provedení vazby krovů a celé střešní konstrukce. Neméně důležité je správně vyřešená tepelná izolace. Hlavními přednostmi šikmých střech je zejména rychlejší odtok vody a široká škála možností provedení.

Nevyhovující stávající střecha?

Jestliže se rozhodnete pro rekonstrukci vaší stávající střechy, je nutné více než kdekoliv jinde, aby vše bylo provedeno kvalitně a profesionálně. Proto je často nejlepším řešením svěřit práci do rukou zkušeného odborníka, který vám dá záruku kvalitně odvedené práce.

Betonová střecha na klíč

Pohled na stavbu střechy ze dřevy

Svěřte se do rukou odborníka

Pokud je to možné, je vhodné pro realizaci střechy zvolit jednu firmu, která vám provede realizaci či rekonstrukci kompletně (samotná konstrukce střechy, pokryvačské a klempířské práce, případná montáž střešních oken) než mít střechu rozdělenou mezi více společností, z nichž každá se zabývá jen některou oblastí.

Kontaktujte nás, konzultace zdarma

Díky tomu, že provádíme všechny výše zmíněné práce, jsme schopni splnit veškeré vaše požadavky na novou či rekonstruovanou střechu. Proto se na nás neváhejte kdykoliv obrátit. Naší prioritou je vaše spokojenost, proto ke každému zákazníkovi máme individuální přístup. V případě zájmu poskytujeme bezplatné konzultace a cenové návrhy.

Mám zájem o konzultaci zdarma