Pokrývačství pro Brno a okolí

Naše pokrývačství provádí opravy střech, pokládání nových střech nebo rekonstrukce střech historických památek za použití všech typů střešních oken. Orientujeme se nejen v klasických pokrývačských pracích, ale také v dnešních nových trendech, které pokrývačství nabízí. Vzhledem k tomu, že střecha je základ domu a výsledný efekt kvality střechy je nad míru důležitý, je třeba na tuto práci oslovit odborníky v oboru pokrývačských prací. Nabízíme profesionální práce v oboru, včetně poradenství a odborné konzultace.

Provádíme pokládku všech typů střech nejrůznějšími druhy střešní krytiny. Rozhodující je pro nás především přání zákazníka. Samozřejmostí je také odvoz vzniklé suti a celkový úklid střešních a půdních prostor po dokončení prací.

Pokládáme veškeré střešní krytiny

Hlavním úkolem střešní krytiny je ochránit interiér domu před povětrnostními vlivy. Vzhled a nosnost krovu budou důležitými ukazateli pro Vaše rozhodování. Dále také pořizovací cena a životnost. Základní rozdělení krytin je na lehké a těžké, podle užitých materiálů. Nejčastěji používané u nás jsou střechy z pálené keramiky, plechové střechy či betonové.

Plechové střechy

Předností plechové střechy je její trvanlivost, její různé tvarové kombinace, množství barevných odstínů, také rychlá montáž a bezúdržbovost. Nejvíce používané plechové střechy jsou měděné, hliníkové, pozinkované, nebo z nerezové oceli. Nevýhodou bývá větší cena.

Pokládka pálené střešní krytiny

Při použití pálené tašky se můžete spolehnout na její dobrou zvukovou izolaci, dlouhou životnost, odolnost proti povětrnostním vlivům. Nevýhodou bude její váha, je těžká, takže vyžaduje pevný krov, a má také vyšší pořizovací cenu.

Pokládka betonových tašek

Běžně používaná je dnes také betonová taška, která nabízí širokou paletu barev, a má dlouhou životnost. Předností je nižší cena než keramika, nevýhodou lámavost a váha, je oproti předchozím velkým zatížením krovu.

Další častěji dnes používané materiály jsou břidlice, asfaltové šindele, či vláknocementová krytina. V našem pokrývačství v Brně se vždy snažíme, aby střecha dobře seděla na každém domě, pomůžeme Vám vybrat vhodnou střešní krytinu i pro Váš domov, obraťte se na nás s důvěrou.

Kromě pokrývačství nabízíme také klempířské práce, prodáváme stavební řezivo a ploty.