Hydroizolace střechy

Každá střecha bývá občas vystavena nepříznivému počasí. V důsledku nekvalitní či zastaralé hydroizolace střechy však může do vašeho domu začít zatékat voda z dešťových srážek či tajícího sněhu, která bývá příčinou vzniku škodlivých plísní a bakterií.

Hydroizolace plochých i šikmých střech

Chcete mít jistotu, že vaše střecha vydrží opravdu jakoukoliv vlhkost? Pak nás neváhejte kontaktovat. Provádíme profesionální hydroizolace plochých i šikmých střech v Brně a jeho blízkém okolí.

Nejdříve provedeme důkladnou prohlídku střechy a doporučíme vám nejvhodnější řešení s ohledem na její druh a stav. Vše s vámi zkonzultujeme a vytvoříme pro vás také cenovou nabídku.

Pracujeme pouze s kvalitními a osvědčenými materiály, které společně s precizně odvedenou prací našich řemeslníků zajistí kvalitní výsledek a jeho dlouhou životnost.

Kontaktujte nás

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám se vším poradíme. Kromě hydroizolací střech provádíme také realizace nových střech na klíč, ale i opravy a rekonstrukce stávajících střech a veškeré klempířské práce a pokrývačské práce.

Mám zájem o střechu z břidlice