Dřevěné pergoly a stání

Dřevěné pergoly jsou okrasným prvkem zahrady, který se využívá především pro posezení. A pokud ji i zastřešíte, získáte tak úžasné místo pro chvíle strávené s rodinou nebo přáteli i za ne úplně vlídného počasí.

Krásný i praktický zahradní doplněk

Dřevěná zahradní pergola je krásnou a navíc praktickou součástí každé moderní zahrady. Díky vhodně zvolené dřevěné pergole budete chráněni ne jen proti slunci, ale i proti dešti a dokonce sněhu. Pokud se chcete zároveň schovat také před větrem, vhodným opatřením je zbudovat navíc výplň jedné strany přístřešku. Příjemné posezení mezi zelení si tak můžete užívat od brzkého jara až do pozdního podzimu. Jako bonus vaše zahrada získá stylový a jedinečný architektonický doplněk. Dřevěné pergoly mohou stát samostatně nebo navazovat na zeď domu.

Kontaktujte nás, konzultace zdarma

Rádi pro vás vyrobíme rozličné typy dřevěných pergol v různých velikostech i půdorysech. Přesně podle vašeho přání. Na výběr je také z několika typů bočních výplní, jako jsou například prkna nebo mříže. A k dispozici jsou též různé povrchové úpravy. Použité řezivo je pochopitelně ošetřeno proti plísním, dřevokazným houbám a dřevokaznému hmyzu. K zastřešení se pak nejvíce hodí bezpečnostní sklo, nebo komůrkový polykarbonát, či střešní tašky. Po domluvě jsme však schopni zhotovit i jiné varianty. Díky naší zahradní dřevěné pergole můžete mít soukromí i na velmi malé zahrádce.

Nezávazně poptat dřevěnou pergolu