Okapy a okapnice

Vyrobíme také okapnice na míru Vaší střeše. Jejich úkol na střeše je jasný, musí odvádět vodu z oplechování. Okapnice se zakončuje jednoduchým, nebo dvojitým ohybem, a kryje nosné konstrukce pod střešní krytinou. Najde svoje uplatnění tam, kde se voda odvádí po spádu ze střechy. Pokud by se okapnice nezapojily správně, může dojít k odtoku vody ze střechy mimo určený žlab.

Okapní plechy se uplatňují nejvíce u plechových taškových krytin a asfaltových šindelů. Okapní plech je opatřen okapnicí směrem do žlabu. Šíře plechu se přizpůsobuje dle potřeby. Montáž okapů již nechejte na našich odbornících. Používáme pouze kvalitní a značkový materiál, můžete si tak být jisti, že díky správně zabudovaných klempířským prvkům bude Vaše střecha skvěle chránit Váš dům i jeho obyvatele.

Obraťte se na nás, jestliže hledáte okapy v Brně, vyrobíme Vám okapy přímo na zakázku a na míru Vaší střeše. Můžete nám zadat i zcela nestandartní rozměry, vyrobíme je plně funkční. Využíváme moderní technologie, díky nimž jsou naše výrobky trvanlivé a praktické. Z materiálů volíme měď, hliník, pozinkovaný plech, titan zinek i plast.