Dřevěné zahradní altány

Zahradní altán se může stát dominantou vaší zahrady, místem k setkávání, posezení ale i uskladnění zahradního náčiní, hraček nebo třeba sekačky na trávu. Konstrukci zahradního altánu sice může šikovný kutil zvládnout i svépomocí z materiálů co dům dal, nicméně výsledek málokdy splní očekávání a rentuje vložené úsilí.

Zajistíme kompletní výrobu a montáž

Naše firma působí na trhu více než dvacet let. Tesaři a klempíři přesně ví, jak se dřevem pracovat, aby byl altán nejen vzhledný, ale především funkční. Nabízíme kompletní výrobu a montáž dřevěného zahradního altánu. S návrhem a kalkulací ceny vám rádi pomůžeme. Na stavbu altánů používáme vlastní dřevo u nás nařezané. Jedině tak si můžeme být jistí jeho kvalitou a zpracováním a nenabízíme zákazníkům zajíce v pytli. Veškerý materiál přivezeme, odnosíme, kromě vlastní montáže zajistíme i přípravné práce. Pracujeme rychle a spolehlivě.

Kontaktujte nás, konzultace zdarma

Pokud si nejste jisti, jestli je dřevěný zahradní altán to, co potřebujete nebo pokud potřebujete poradit s jeho návrhem, kontaktujte nás, rádi vám poskytneme konzultaci a předběžnou kalkulaci zdarma.

Chci cenovou kalkulaci zdarma na atlán