Dřevěné přístřešky na auto

Dřevěné přístřešky pro auto jsou jednou z možností, jak ochránit své automobily před přírodními živly. Rozhodně však jde o správnou volbu. Dřevěné stání pro auto nabízí mnoho možností, jak jej postavit. Jestliže je třeba nechat zahradu otevřenou, dřevěný přístřešek usadíme na nosníky a i nadále může být okolí průchozí. Tím skloubíme jak ochranu automobilu, tak i volnost pohybu. Naopak kdykoliv je možné přístřešek uzavřít, čímž si snadno a rychle vytvoříme dřevěné garážové stání. Velkou výhodou dřevěných přístřešků na auto je jeho dostupnost, zmíněná variabilita a dlouholetá životnost. Pokud tak zvolíte kvalitní dřevo, pak se již tímto problémem nebudete muset nikdy zabývat.

Dřevěné garážové stání je možné postavit kdekoliv

Obyčejná garáž kolikrát plní úplně jinou funkci, než ochranu automobilu. Dřevěný přístřešek však tuto situaci hravě vyřeší. Dřevěné přístřešky na auto je možné postavit kdekoliv na pozemku, navíc je možné je vybudovat přesně tak, jak okolí a situace dovolí. Vhodnou variantou je výstavba dřevěného stání na auto přímo u svého rodinného domu, například vedle garáže, ale také je dobré usadit toto stání na okraj zahrady, přímo k silnici. Stavbou přístřešku tak získáme i tolik potřebné soukromí, jelikož přístřešek může jednoduše zakrýt výhled do zahrady.

Kontaktujte nás, konzultace zdarma

Rozhodnete-li se pro stavbu dřevěného přístřešku na auto, spojte se s námi. Výběrem dřeva přímo z naší soukromé pily získáte jistotu kvalitního materiálu, který vám poslouží opravdu hodně dlouho. Pro konzultaci a návrh řešení zdarma nás neváhejte kontaktovat.

Chci návrh garážového stání zdarma